
Сумка для ноутбука HP Prelude Grey 34Y64AA, 43,9 см (17,3 дюйма), (Ш x В x Г) 44 x 32 x 6,5 см, сіра 507161
2 880 ₴
- В наявності
- Код: 507161
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Стильний, елегантний та міцний. Просто прикріпіть свого зручного супутника до валізи на колесах. Захистіть свої пристрої за допомогою водонепроникного чохла з м’якою підкладкою для ноутбуків діагоналлю до 17,3 дюймів… і більше.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 0,37 кг |
| Глибина продукту | 6,5 см |
| Підходить для ноутбуків такого розміру | 43,9 см (17,3 дюйма) |
| Розміри | (Ш x В x Г) 44 x 32 x 6,5 см |
| Тип продукту | Сумка для ноутбука |
| Ширина вироби | 44 см |
| висота продукту | 32 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 880 ₴

