
Сумка для ноутбука HP Prelude Topload 1E7D7AA, 39,6 см (15,6 дюйма), (Ш x В x Г) 6 x 40 x 28,5 см, сіра 507158
2 330 ₴
- В наявності
- Код: 507158
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Носіть з собою все необхідне для роботи у стильній та міцній нейлоновій сумці для ноутбука з м’яким відділенням. Сумка HP Prelude Topload має зручні ручки та плечовий ремінь для легкого транспортування, куди б ви не йшли. А щоразу, коли ви застібаєте її на блискавку, ви додаєте трохи кольору у свій день.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 0,3 кг |
| Виготовлення сумки | Верхній завантажувач |
| Глибина продукту | 28,5 см |
| Підходить для ноутбуків такого розміру | 39,6 см (15,6 дюйма) |
| Розміри | (Ш x В x Г) 6 x 40 x 28,5 см |
| Тип продукту | Сумка для ноутбука |
| Ширина вироби | 6 см |
| висота продукту | 40 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 330 ₴

