
Сумка для ноутбука Lenovo ThinkPad Sleeve 14" 4X40N18009, 35,6 см (14"), (Ш x В x Г) 262 x 28 x 363 мм, чорна 507154
2 540 ₴
- В наявності
- Код: 507154
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Сумка для ноутбука Lenovo 4X40N18009, чорна, 14-дюймова
Характеристики продукту
- Захисний чохол, розроблений спеціально для всіх ноутбуків ThinkPad серії 35,6 см (14 дюймів)
- Міцна та легка конструкція
- М'яка ручка для перенесення забезпечує зручний хват
Опис
Захисний чохол ThinkPad 14" ідеально підходить для сучасного покоління ноутбуків ThinkPad 14". Ці чохли облягаючої форми захищають ваш ноутбук від пилу, ударів, подряпин та потертостей, забезпечуючи постійний надійний захист вашої системи. Вони настільки компактні та легкі, що легко поміщаються у більшу сумку.
Lenovo 4X40N18009; Форм-фактор: Чохол для ноутбука, Максимальний діаметр екрана: 35,6 см (14 дюймів), Колір продукту: Чорний
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Lenovo 4X40N18009; Форм-фактор: Чохол для ноутбука, Максимальний діаметр екрана: 35,6 см (14 дюймів), Колір продукту: Чорний
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Неопрен |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 310 г |
| Виготовлення сумки | Верхній завантажувач |
| Внутрішня висота | 24 мм |
| Внутрішня глибина | 344 мм |
| Внутрішня ширина | 247 мм |
| Глибина продукту | 363 мм |
| Підходить для ноутбуків такого розміру | 35,6 см (14 дюймів) |
| Розміри | (Ш x В x Г) 262 x 28 x 363 мм |
| Тип продукту | Сумка для ноутбука |
| Ширина вироби | 262 мм |
| висота продукту | 28 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 540 ₴


