
Сумка для ноутбука Dicota Eco Top Traveller BASE D31324-RPET, 35,8 см (14,1 дюйма), (Ш x В x Г) 38 x 28 x 8 см, чорна 507151
3 090 ₴
- В наявності
- Код: 507151
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Базовий пристрій DICOTA Eco Top Traveller 33,02-35,81 см 13-14,1 дюйма
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 750 г |
| Виготовлення сумки | Верхній завантажувач |
| Глибина продукту | 8 см |
| Позначення типу продукту | Таше |
| Підходить для моделі ноутбука | блокнот |
| Підходить для ноутбуків такого розміру | 35,8 см (14,1 дюйма) |
| Розміри | (Ш x В x Г) 38 x 28 x 8 см |
| Тип продукту | Сумка для ноутбука |
| Ширина вироби | 38 см |
| висота продукту | 28 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 090 ₴





