
Плівка для ламінування ImageLast A3, 100 штук

Характеристики продукту
- Вказуючи напрямок
- Висока якість та тривалий термін служби
- Набір із 100

Опис
Ламінуюча плівка ImageLast винятково високої якості, що забезпечує найкращі результати щоразу. Вона має унікальний індикатор та тиснений логотип, який зникає під час ламінування. Ідеально підходить для вивісок, фотографій, списків телефонних номерів та всіх часто використовуваних документів.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fellowes |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вміст | 100 шт. |
| Довжина виробу | 42,6 см |
| Колір | Прозорий |
| Поверхня фольги | блискучий |
| Розміри | (Д x Ш) 42,6 см x 30,3 см |
| Стан | Нове |
| Тип ламінування | гарячий |
| Тип продукту | Ламінувальна фольга |
| Довжина фольги | 80 мікронів |
| Формат | ДИН А3 |
| Ширина вироби | 30,3 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 070 ₴




