Характеристика
- Гаряче ламінування фольгою для захисту фотографій, листівок, інформаційних матеріалів тощо від розривів та подряпин, а також захисту, що можна мити.
- висока якість: безбарвна та дуже прозора, стійка до розривів, із захистом від перегинів
- для блискучого та сліпучого кольорового ефекту
- довговічний захист від бруду та вологи
- Просто витріть бруд
- Сумісний з усіма гарячими ламінаторами, що підтримують відповідну товщину плівки
- для часто використовуваних документів та особистих нагадувань, таких як картки, розклади, списки занять та телефонів
- також ідеально підходить для декору або рукоділля, наприклад, для прикраси столу, малюнків
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- - 100 пакетів для гарячого ламінування
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HAMA |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вміст | 100 шт. |
| Довжина виробу | 303 мм |
| Колір | Прозорий |
| Розміри | (Д x Ш) 303 мм x 216 мм |
| Стан | Нове |
| Тип ламінування | гарячий |
| Тип продукту | Ламінувальна фольга |
| Довжина фольги | 125 мікронів |
| Формат | ДИН А4 |
| Ширина вироби | 216 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 670 ₴


