
Olympia Laminator A 330 Plus 3128 DIN A3, DIN A3+, DIN A3, вертикальний, DIN A3, горизонтальний, DIN A4, DIN A4+, DIN A4 2/3 висот
2 880 ₴
- В наявності
- Код: 507128
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Olimpia A 330 Plus

Характеристики продукту
- Гаряче та холодне ламінування
- Можливі формати до DIN A3
- Компактний, стильний дизайн
- Якісна система обігріву запобігає утворенню повітряних бульбашок.
- Автоматичне вимкнення у разі перегріву
- Містить плівку для ламінування: 2x A4
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Кнопка очищення
- Дисплеї: світлодіоди живлення та режиму очікування
Комплект поставки
- Ламінувальний пристрій
- 2 фольги для ламінування формату А4
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 1,26 кг |
| Вміст | 1 шт. |
| Глибина продукту | 146 мм |
| Максимальна ширина ламінування | 330 мм |
| Розміри | (Ш x В x Г) 466 x 66 x 146 мм |
| Стан | Нове |
| Специфікація | 330 плюс |
| Тип ламінування | гарячий і холодний |
| Тип продукту | Ламінатор |
| Товщина аркуша (мін.) | 75 мікронів |
| Товщина покриття (макс.) | 125 мікронів |
| Час розігрівання | 2 |
| Швидкість ламінування | 400 мм/хв |
| висота продукту | 66 мм |
| Робоча напруга | Зарядний пристрій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 880 ₴




