
Шкільний калькулятор Casio FX-85DEX Чорний Дисплей: 12 Сонячні батареї, батарейки (Ш x В x Г) 77 x 11 x 166 мм 507107
2 540 ₴
- В наявності
- Код: 507107
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Casio |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 90 г |
| Відобразити | 12 |
| Глибина продукту | 166 мм |
| Джерело живлення | сонячні елементи батарейка-таблетка LR44 (у комплекті) |
| Розміри | (Ш x В x Г) 77 x 11 x 166 мм |
| Стан | Нове |
| Тип дисплея | РК-моно, точково-матричне |
| Тип продукту | Шкільний калькулятор |
| Ширина вироби | 77 мм |
| висота продукту | 11 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 540 ₴


