
Шкільний калькулятор Sharp EL-W531 XG, помаранчевий, дисплей: 12, сонячне живлення, батарея (Ш x В x Г), розміри 79,6 x 15,5 x 161
2 540 ₴
- В наявності
- Код: 507101
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Шкільний калькулятор EL-W531 XG помаранчевого кольору
Характеристики продукту
- 4-рядковий дисплей
- Подвійне живлення
- 335 функцій
Опис
Науковий шкільний калькулятор з індикатором WriteView I D
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Сонячне та акумуляторне живлення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sharp |
| Колір | Помаранчевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 98,5 г |
| Відобразити | 12 |
| Глибина продукту | 161,5 мм |
| Джерело живлення | сонячні елементи батарейка-таблетка LR44 (у комплекті) |
| Розміри | (Ш x В x Г) 79,6 x 15,5 x 161,5 мм |
| Стан | Нове |
| Тип дисплея | РК-моно, точково-матричне |
| Тип продукту | Шкільний калькулятор |
| Ширина вироби | 79,6 мм |
| вимірювання | 4-рядна (матриця 96 x 32 точок) |
| висота продукту | 15,5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 540 ₴

