
Шкільний калькулятор Texas Instruments TI-30 X Pro, антрацитовий (Ш x В x Г) 104 x 195 x 38 мм 507100
3 300 ₴
- В наявності
- Код: 507100
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

MathPrint TI-30 X Pro 4-рядковий класний калькулятор із живленням від сонячної батареї/батарейок

Характеристики продукту
- 300 функцій
- Обчислення відсотків
- тригонометричні функції
- Матричні обчислення
- Тисячі доступних дивізій
- Можна обчислювати за допомогою інтегралів
- Можна розрахувати, використовуючи технічні символи
- Можна обчислити диференціали
- Можна обчислювати комплексні числа
- Можливе перетворення DEG/RAD/GRAD
- Можливі статистичні розрахунки
- Можливий підсумок
- Є клавіша швидкого виправлення
- Ключ для зміни знаку доступний
- Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Ваги | 160 г |
| Глибина продукту | 38 мм |
| Колір | Антрацит |
| Розміри | (Ш x В x Г) 104 x 195 x 38 мм |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Шкільний калькулятор |
| Ширина вироби | 104 мм |
| висота продукту | 195 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 300 ₴




