
Настільний калькулятор Casio JE-12E-WE Білий Дисплей: 12 Батарейка, Сонячна батарея (Ш x В x Г) 111 x 178 x 24 мм 507099
2 670 ₴
- В наявності
- Код: 507099
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Casio |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 208 г |
| Відобразити | 12 |
| Глибина продукту | 24 мм |
| Джерело живлення | Батарейка-таблетка CR 2025, у комплекті |
| Розміри | (Ш x В x Г) 111 x 178 x 24 мм |
| Стан | Нове |
| Специфікація | Конвертація валюти |
| Тип дисплея | РК-дисплей |
| Тип продукту | Настільний калькулятор |
| Ширина вироби | 111 мм |
| висота продукту | 178 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 670 ₴

