
Настільний калькулятор Casio DE-12E-WE білого кольору Дисплей: 12 батарейок, сонячне живлення (Ш x В x Г) 140 x 188 x 35 мм 507098
2 880 ₴
- В наявності
- Код: 507098
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Casio |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 298 г |
| Відобразити | 12 |
| Глибина продукту | 35 мм |
| Джерело живлення | Батарейка-таблетка CR 2025, у комплекті |
| Розміри | (Ш x В x Г) 140 x 188 x 35 мм |
| Стан | Нове |
| Специфікація | Конвертація валюти |
| Тип дисплея | РК-дисплей |
| Тип продукту | Настільний калькулятор |
| Ширина вироби | 140 мм |
| висота продукту | 188 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 880 ₴

