
Настільний калькулятор WD-320MT, сріблясто-чорний

Характеристики продукту
- Настільний калькулятор, захищений від бризок та пилу
- Знімна клавіатура та водонепроникність
- 12-розрядний РК-дисплей
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.

Опис
Практичний калькулятор із 12-розрядним РК-дисплеєм. Клавіатура знімна та водонепроникна, що дозволяє чистити її та постійно підтримувати чистоту. Комп'ютер можна чистити вологою ганчіркою. Вбудована сонячна панель достатньо потужна, щоб підтримувати живлення комп'ютера при достатньому освітленні під час роботи, тим самим подовжуючи термін служби батареї. Ідеально підходить для використання на будівельних майданчиках, у майстернях або на заходах, наприклад, за чашкою чаю.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Розрахунок відсотків з розрахунком торговельної напруги
- Розрахунки прибутку (собівартість, продаж, маржа)
- Розрахунок ПДВ.
- 3-кнопкова пам'ять
- Поділ тисяч
- Зміна знака числа
- Подвійна кнопка скидання
- Настільний калькулятор, захищений від бризок та пилу
- Знімна клавіатура та водонепроникність
- 12-розрядний РК-дисплей
- Вбудована сонячна батарея.
- Пластикові ґудзики
Комплект поставки
- Настільний калькулятор
- батарейка-ґудзик
- інструкція
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Casio |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 175 г |
| Відобразити | 12 |
| Глибина продукту | 195 мм |
| Джерело живлення | Сонячні елементи Плоска батарейка CR 2032 (у комплекті) |
| Колір | сріблясто-чорний |
| Розміри | (Ш x В x Г) 145 x 36 x 195 мм |
| Стан | Нове |
| Специфікація | Захист від бризок води Захист від пилу IP54 |
| Тип дисплея | РК-дисплей |
| Тип продукту | Настільний калькулятор |
| Ширина вироби | 145 мм |
| вимірювання | 1-рядний |
| висота продукту | 36 мм |
| розмір стенда | 483 мм (19 дюймів) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 880 ₴




