
Настільний калькулятор Olympia LCD 612 SD Чорний Дисплей: 12 батарейок (Ш x В x Г) 212 x 42 x 162 мм 507095
2 670 ₴
- В наявності
- Код: 507095
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Настільний калькулятор LCD 612 SD чорного кольору
Характеристики продукту
- 12-розрядний РК-дисплей
- Висота цифр: 20 мм
- Розмір дисплея 125 x 28 мм
- М'яка клавіатура для швидкого та безпечного введення даних
- Підключення акумулятора до сонячної панелі в режимі живлення
- Арифметичні формули (+, -, x, ./.)
- ФУНКЦІЯ ПАМ'ЯТІ (M+, M-, MRC)
- Кнопки 0 та 00
- Видалити загальну суму (C)
- Корекція (CE)
- Електорат Komma (F, 4, 3, 2, 0, ADD)
- Результати округлення (вгору, 5/4, AB)
- Видалити останній пробіл
- Розрахунок відсотків
- Прибуток (собівартість/продаж/маржин)
- Контрольна накладна (ПОДАТКОВА)
- Конвертація євро валют
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Виробник | M&M |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 340 г |
| Відобразити | 12 |
| Глибина продукту | 162 мм |
| Джерело живлення | Батарейка АА (1 шт.), у комплекті |
| Розміри | (Ш x В x Г) 212 x 42 x 162 мм |
| Стан | Нове |
| Специфікація | Кутове зображення Конвертація валют |
| Тип дисплея | РК-дисплей |
| Тип продукту | Настільний калькулятор |
| Ширина вироби | 212 мм |
| вимірювання | 1-рядний |
| висота продукту | 42 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 670 ₴

