
Шкільний калькулятор Sharp EL-520 T-GY Чорний, Фіолетовий (Ш x В x Г) 80 x 14 x 158 мм 507093
2 090 ₴
- В наявності
- Код: 507093
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Шкільний калькулятор EL-520 T-GY на 400 функцій із сонячним живленням/живленням від батарейок, сірий

Характеристики продукту
- 419 функцій
- 2-рядковий дисплей.
- Вхід DAL
- Можливість розрахунку відсотків
- Доступне автоматичне округлення
- Тисячі доступних дивізій
- Можна обчислювати за допомогою інтегралів
- Можна обчислити диференціали
- Можна обчислювати комплексні числа
- Можливе перетворення DEG/RAD/GRAD
- Доступні обчислення з плаваючою та фіксованою комою
- Можливі статистичні розрахунки
- Можливий підсумок
- доступні тригонометричні функції
- Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sharp |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 95 г |
| Глибина продукту | 158 мм |
| Колір | чорно-фіолетовий |
| Розміри | (Ш x В x Г) 80 x 14 x 158 мм |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Шкільний калькулятор |
| Ширина вироби | 80 мм |
| висота продукту | 14 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 090 ₴


