
Шкільний калькулятор Sharp Schulrechner EL-W 550 TG Чорний (Ш x В x Г) 80 x 15 x 166 мм 507090
2 670 ₴
- В наявності
- Код: 507090
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Шкільний комп'ютер EL-W550 TG на сонячних батареях/батарейках

Характеристики продукту
- 258 функцій
- Обчислення відсотків
- статистичні розрахунки
- Тисячі доступних дивізій
- Можливе перетворення DEG/RAD/GRAD
- Можливий підсумок
- доступні тригонометричні функції
- Є клавіша швидкого виправлення
- Ключ для зміни знаку доступний
- Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sharp |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 113 г |
| Глибина продукту | 166 мм |
| Джерело живлення | сонячні елементи |
| Розміри | (Ш x В x Г) 80 x 15 x 166 мм |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Шкільний калькулятор |
| Ширина вироби | 80 мм |
| висота продукту | 15 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 670 ₴







