
Настільний калькулятор Sharp EL-1611 V, білий, з функцією друку, дисплей: 12 батарейок, живлення від мережі (Ш x В x Г) 99 x 42 x
2 880 ₴
- В наявності
- Код: 507087
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sharp |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 317 г |
| Відобразити | 12 |
| Глибина продукту | 191 мм |
| Джерело живлення | акумулятор від мережі |
| Розміри | (Ш x В x Г) 99 x 42 x 191 мм |
| Стан | Нове |
| Тип дисплея | РК-дисплей |
| Тип продукту | Калькулятор настільного друку |
| Ширина вироби | 99 мм |
| висота продукту | 42 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 880 ₴

