
Шредер Dahle PS 60, 6 аркушів, різання смугами 6 мм, P-2, 11 л, також подрібнює скоби, кредитні картки 507080
3 400 ₴
- В наявності
- Код: 507080
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Шредер PS 60 Різання на смужки 6 мм 11 л
Характеристики продукту
- Автоматичний запуск
- Автоматичний запуск/зупинка
- Захист від перегріву
Опис
Малі шредери для документів Dahle PaperSAFE® 60 для дому
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahle |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 2 кг |
| Він також руйнує | кредитні картки Staples |
| Глибина продукту | 161 мм |
| Максимальна ширина різання | 220 мм |
| Максимальний робочий об'єм | 70 дБ |
| Місткість бака | 11 л |
| Місткість живителя (макс.) | 6 аркушів |
| Розмір частинок/смуг | 6 мм |
| Розміри | (Ш x В x Г) 315 x 320 x 161 мм |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Подрібнювач |
| Швидкість знищення документів | 2,5 м/хв |
| висота продукту | 320 мм |
| Робоча напруга | 220 - 240 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 400 ₴

