
Цифровий диктофон Renkforce RF-DVR-L169 RF-6691332, 8 ГБ, час запису (макс.): 25 год 507077
2 540 ₴
- В наявності
- Код: 507077
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Цифровий диктофон Renkforce, 8 ГБ, 3000 годин, чорний, шумозаглушення

Характеристики продукту
- Вбудовані високоякісні динаміки з функцією запису одним дотиком
- запис одним дотиком
- придушення навколишнього шуму

Опис
Цифровий диктофон Renkforce, 8 ГБ, 3000 годин, чорний, із шумопоглинанням. Цифровий диктофон з 8 ГБ пам'яті - 8 ГБ, заряджається за 2 години через порт USB-C, час роботи від акумулятора до 30 годин.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристика
- Матеріал: АБС-пластик.
- запис одним дотиком
- придушення навколишнього шуму
- Вбудована пам'ять: 8 ГБ (зовнішня пам'ять до 64 ГБ, не входить до комплекту)
- РК-дисплей: 1,1 дюйма
- Формати запису: WAV/MP3
- Батарея: полімерна батарея 250 мАг
- Час запису: 50 годин
- Час відтворення: 20 годин
- 1x USB-кабель для зарядки
Комплект поставки
- Цифровий диктофон Renkforce
- Зарядний кабель USB-C
- Інструкція користувача Renkforce
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип | Диктофон |
| Користувальницькі характеристики | |
| USB-роз'єм | Да |
| Інтерфейс | USB-C® |
| Ваги | 35 г |
| Внутрішня пам'ять | 8 ГБ |
| Глибина продукту | 13 мм |
| Джерело живлення | 5В |
| Місткість | 8 ГБ |
| Носій даних (без вказівки місткості) | внутрішній |
| Особливості диктофона | заглушення навколишніх звуків |
| Розміри | (Ш x В x Г) 35 x 80 x 13 мм |
| Тип продукту | Цифровий диктофон |
| Час записування (макс.) | 25 годин |
| висота продукту | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 540 ₴










