
Скляна підставка для монітора, 560x2 Digitus універсальна 10x80 мм, максимальне навантаження 20 кг

Характеристики продукту
- Підходить для більшості моніторів від 33 (13 дюймів) до 81 см (32 дюйми)
- Матеріал: Загартоване скло, алюміній та пластик

Опис
Універсальна скляна підставка для монітора дозволяє встановити монітор на висоті, створюючи ергономічне робоче місце на столі. Загартоване безпечне скло та нековзні силіконові ніжки забезпечують стійкість монітора.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Вага: 1,51 кг
- Розміри: 56x21x8 см
Комплект поставки
- Регулятор висоти монітора
- QIG (Посібник зі швидкого встановлення)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Digitus |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Підставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 1800 |
| Глибина продукту | 560 мм |
| Колір | Прозорий |
| Кількість моніторів, які можна встановити | 1 дисплей |
| Максимальна вантажність | 20 кг |
| Максимальна висота | 8 см |
| Мінімальна висота | 8 см |
| Підходить | 33,0 см (13 дюймів) — 81,3 см (32 дюйми) |
| Розміри | (Ш х Г) 210 мм х 560 мм |
| Тип продукту | Підставка для монітора |
| Тип ручки | StandingStiff |
| Функція бездротового заряджання | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 090 ₴









