
Поворотна підставка Hama

Характеристики продукту
- Тип ручки: Портативна, Поворотна
- Максимальне навантаження 80 кг
Характеристика
- Колір: чорний, колір: чорний, тип: універсальний програвач для телевізора, максимальне навантаження: 80 кг, ширина х глибина х висота: 32 х 32 х 2 см, діаметр: 32 см, вага: 0,58 кг
Комплект поставки
- - 1 універсальний поворотний стіл
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HAMA |
| Стан | Новий |
| Тип | Портативні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 1000 г |
| Глибина продукту | 320 мм |
| Глибина робочої поверхні | 320 мм |
| Колір | Чорний |
| Кількість моніторів, які можна встановити | 1 дисплей |
| Лівий діапазон обертання | 180 ° |
| Максимальна вантажність | 80 кг |
| Правильний діапазон праворуч | 180 ° |
| Розміри | (Ш x Г) 320 мм x 320 мм |
| Тип продукту | Програвач для монітора |
| Тип ручки | Портативний Обертовий |
| Функція бездротового заряджання | Немає |
| Характеристики | обертовий |
| Ширина вироби | 320 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 540 ₴










