
Опис
Робота займає значну частину нашого дня, тому вона має бути максимально комфортною. Працюйте ергономічно та ефективно завдяки великій площі поверхні пристрою Monta. Його розміри 50 x 20 см підходять для будь-якого ноутбука або екрана та забезпечують кращий кут огляду.
Прозоре скло
Пластик залишився в минулому – стильна верхня панель Monta із загартованого скла не лише забезпечує міцну основу для вашого ноутбука чи екрану, але й забезпечує стабільніший робочий процес.
Чистий стіл, чиста совість
Піднявши ваш ноутбук або екран, підставка створює додатковий простір під ним, де ви можете зберігати клавіатуру або інші аксесуари, коли вони вам не потрібні. Готові до більш комфортного та організованого робочого процесу?
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Прозоре скло
Пластик залишився в минулому – стильна верхня панель Monta із загартованого скла не лише забезпечує міцну основу для вашого ноутбука чи екрану, але й забезпечує стабільніший робочий процес.
Чистий стіл, чиста совість
Піднявши ваш ноутбук або екран, підставка створює додатковий простір під ним, де ви можете зберігати клавіатуру або інші аксесуари, коли вони вам не потрібні. Готові до більш комфортного та організованого робочого процесу?
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Тип | Підставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина продукту | 225 мм |
| Максимальна вантажність | 10 кг |
| Максимальна висота | 98 мм |
| Позначення типу продукту | Zubehör TFT/LCD-TV |
| Розміри | (Ш x Г) 415 мм x 225 мм |
| Спосіб встановлення | стояти |
| Тип продукту | Підставка для монітора |
| Функція бездротового заряджання | Немає |
| Ширина вироби | 415 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 540 ₴











