
Підставка для монітора Fellowes® Smart Suites&trade
Характеристики продукту
- Застосування продукту: плоскі екрани з діагоналлю 53,3 см (21 дюйма)
- Вантажопідйомність: 10 кг
- Регулювання висоти з 3 налаштуваннями висоти
- Протиковзкий
- Унікальна форма ідеально підходить для письма
Опис
Розміщує екран на рівні очей, запобігаючи болю в шиї. Підходить для плоских моніторів. 3 режими регулювання висоти
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип | Підставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 0 |
| Глибина продукту | 317 мм |
| Глибина робочої поверхні | 317 мм |
| Кількість моніторів, які можна встановити | 1 дисплей |
| Максимальна вантажність | 10 кг |
| Максимальна висота | 13 см |
| Максимальне навантаження | 10 кг |
| Матеріал | АБС |
| Підходить | 50,8 см (20 дюймів) — 54,6 см (21,5 дюйма) |
| Розміри | (Ш x В x Г) 469 x 13 x 317 мм |
| Спосіб встановлення | не потрібне спеціальне складання |
| Тип продукту | Підставка для монітора |
| висота продукту | 13 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 880 ₴


