Підставка для монітора Neomounts від Newstar NSMONITOR10 - прозора

Характеристики продукту
- Збільшує розмір екрана на 8 см
- Поверхня виготовлена з кришталево прозорого скла
- Ідеально підходить для офісів, стійки реєстрації або зон прийому

Опис
NSMONITOR10 – це кріплення для моніторів вагою до 25 кг. Воно підходить для ЕПТ-моніторів та плоских моніторів. Кришталево чиста полірована скляна поверхня забезпечує оптимальний зовнішній вигляд. Регулюйте висоту екрана до 8 см. Ергономічна ручка допомагає запобігти навантаженню шиї та спини. Ідеально підходить для використання в офісі, на стійках або на стійці реєстрації.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- Монтажні аксесуари
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 1.434 |
| Глибина продукту | 210 мм |
| Глибина робочої поверхні | 210 мм |
| Колір | Прозорий |
| Кількість моніторів, які можна встановити | 1 дисплей |
| Максимальна вантажність | 25 кг |
| Максимальна висота | 8 см |
| Матеріал | Стекло |
| Позначення типу продукту | Zubehör TFT/LCD-TV |
| Розміри | (Ш x Г) 560 мм x 210 мм |
| Спосіб встановлення | не потрібне спеціальне складання |
| Тип продукту | Підставка для монітора |
| Тип ручки | Жесткий |
| Функція бездротового заряджання | Немає |
| Ширина вироби | 560 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 330 ₴






