
Підвісна коробка для документів SWING-PLUS KARMA, еко-чорна

Характеристики продукту
- Для 20 підвісних файлів або 3 папок (DIN A4, ширина 50 мм)
- Вбудований сагайдак для ручок та маркерів
- З фіксуючими затискачами та полем для опису
- Зроблено в Німеччині
Опис
Підвісна картотека SWING-PLUS KARMA з кришкою вміщує 20 підвісних файлів. Мобільний офіс. Інноваційний дизайн, міцна конструкція та легка вага. Вживані матеріали (використані пластикові вироби) переробляються для програми HAN KARMA. Вона отримала екологічне маркування BLUE ANGEL. Вона містка та компактна. Її можна надійно закрити кришкою із запатентованими засувками. Вона має велику етикетку для зручного орієнтування. Практична додаткова перевага: вбудований сагайдак для ручок та маркерів. Вони добре зберігаються та швидко доступні тут. Вона вміщує 20 підвісних файлів або 3 папки (DIN A4, ширина 50 мм).
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HAN |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип | Шухляда |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блакитний ангел | Да |
| Глибина продукту | 154 мм |
| Сертифікат стійкого розвитку | Blue Angel DE-UZ 30a |
| Тип продукту | Підвісний ящик для файлів |
| Ширина вироби | 397 мм |
| висота продукту | 347 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 090 ₴




