
Органайзер Post-it Desk C50 7000062207 Настільний органайзер сріблястий (металевий) Кількість відділень: 7 507050
2 330 ₴
- В наявності
- Код: 507050
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Настільний органайзер Post-it® C50, сріблястий металік
Характеристики продукту
- 7 відділень для ручок, візиток тощо.
Опис
Зберігає ваше найчастіше використовуване офісне приладдя організованим та завжди під рукою. Сучасний дизайн із металевим срібним покриттям. 7 відділень для ручок, візиток тощо. Обважнене, нековзне дно.
Оснащений:
1x Самоклеючий стікер 654 (100 аркушів)
4 міні-стрічки Post-it Index (4 x 35 смужок)
1 рулон клейкої стрічки Scotch Magic Tape (19 мм x 33 м)
Колір: срібний
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Оснащений:
1x Самоклеючий стікер 654 (100 аркушів)
4 міні-стрічки Post-it Index (4 x 35 смужок)
1 рулон клейкої стрічки Scotch Magic Tape (19 мм x 33 м)
Колір: срібний
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Коментарі
На ілюстрації показано приклад застосування. Комплект поставки, як описано!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Primera |
| Колір | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина виробу | 168 мм |
| Количество отсеков | 7 |
| Матеріал | АБС пластик |
| Позначення типу продукту | С50 |
| Стан | Нове |
| Тип доставки | Включно зі 100 бл. Post-it® Notes, жовтих, 76 x 76 мм (Ш x В), 4 x 35 бл. Post-it® Index Mini, кольорових, 11,9 x 43,2 мм (Ш x В), 1 x Scotch® MagicTM Klebeband, матова, 19 мм x 33 м (Ш x Д) |
| Тип продукту | Настільний органайзер |
| Тип рекламної продукції | Tischorganizer C50 |
| Ширина вироби | 256 мм |
| висота продукту | 68 мм |
| розмір стенда | 483 мм (19 дюймів) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 330 ₴

