
Коробка з шухлядами SYSTEMBOX KARMA, DIN A4, 5 шухляд, що замикаються, сіро-блакитний колір, виготовлена з 80-100% переробленого матеріалу

Характеристики продукту

Опис
Коробка SYSTEMBOX KARMA з 5 висувними шухлядами, що замикаються, для паперу формату DIN A4 та більших форматів
Відходи споживання (пластикові вироби, які вже були використані) обробляються для програми HAN KARMA
Нагороджений екологічний сертифікат: BLUE ANGEL
Інноваційний, привабливий дизайн найвищої якості
Шухляди з плавним висуванням, замком та отвором для ручки для легкого виймання
Зовнішня висота та глибина відповідають висоті відділення для папок або файлів, що робить його ідеальним для використання в шафах.
Дуже стабільна обробка
Штабелюється для економії місця
Зроблено в Німеччині
Зовнішні розміри (Ш x Г x В): 275 x 330 x 320 мм
Внутрішні розміри висувних ящиків (Ш x Г x В): 238 x 305 x 45 мм, що забезпечує велику місткість
Матеріал: 80-100% перероблений
Колір корпусу: еко-сірий
Колір шухляди: еко-блакитний
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Відходи споживання (пластикові вироби, які вже були використані) обробляються для програми HAN KARMA
Нагороджений екологічний сертифікат: BLUE ANGEL
Інноваційний, привабливий дизайн найвищої якості
Шухляди з плавним висуванням, замком та отвором для ручки для легкого виймання
Зовнішня висота та глибина відповідають висоті відділення для папок або файлів, що робить його ідеальним для використання в шафах.
Дуже стабільна обробка
Штабелюється для економії місця
Зроблено в Німеччині
Зовнішні розміри (Ш x Г x В): 275 x 330 x 320 мм
Внутрішні розміри висувних ящиків (Ш x Г x В): 238 x 305 x 45 мм, що забезпечує велику місткість
Матеріал: 80-100% перероблений
Колір корпусу: еко-сірий
Колір шухляди: еко-блакитний
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HAN |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Із замком розширення | Да |
| Виконання початкового стану | закрито |
| Висота ящика | 45 мм |
| Глибина продукту | 330 мм |
| З висувною ручкою | Да |
| Застосування до паперового формату | DIN A4DIN C4 |
| Корпус | сірий |
| Кількість ящиків | 5 |
| Розміри | (Ш x В x Г) 275 x 320 x 330 мм |
| С полем описания | Немає |
| Сертифікат стійкого розвитку | Blue Angel DE-UZ 30a |
| Тип продукту | Шафа з шухлядами |
| Тип рекламної продукції | Ящик SYSTEMBOX KARMA |
| висота продукту | 320 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 400 ₴






