
Ящик офісний закритий HAN Zol/1450-11 (Ш x В x Г) 330 x 275 x 320 мм, світло-сірий

Характеристики продукту
- Шафа Han з ящиками має привабливий зовнішній вигляд і забезпечує оптимальну організацію на робочому місці
- Стійкий корпус шухляди із закритою шухлядою, що плавно пересувається, легко розкладається, займає мало місця, тому є компактним органайзером для формату А4
- Ідеально підходить для карт та документів: шухляди призначені для офісного приладдя формату DIN A4
- Висота та глибина інноваційної зовнішньої частини та глибина шухляди підібрані відповідно до висоти шафи. Ідеально підходить для вставки в гардероб / Нековзні захисні гумові ніжки забезпечують надійне позиціонування.

Опис
Ящик SYSTEMBOX із 5 закритими висувними шухлядами та затискачами для маркування (№ 1021) для паперу формату DIN A4 та більших. Інноваційний, привабливий дизайн преміум-якості. Плавно висувні шухляди з висувними замками та ручкою для легкого виймання. Зовнішня висота та глибина підібрані до висоти відділень для папок, що робить його ідеальним для вкладень у шафи. Дуже міцне покриття. Можна штабелювати для економії місця. Нековзні гумові ніжки, що не ковзають, забезпечують стійкість.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Шафа з висувними шухлядами
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HAN |
| Стан | Новий |
| Тип | Шухляда |
| Користувальницькі характеристики | |
| Із замком розширення | Да |
| Виконання початкового стану | закрито |
| Висота ящика | 45 мм |
| Глибина продукту | 33 мм |
| З висувною ручкою | Да |
| Застосування до паперового формату | DIN A4DIN C4 |
| Корпус | глянсовий сірий |
| Кількість ящиків | 5 |
| Позначення типу продукту | Системний блок |
| Розміри | (Ш x В x Г) 275 x 320 x 33 мм |
| С полем описания | Да |
| Тип доставки | inkl. Gummifüßchen |
| висота продукту | 320 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 880 ₴


