
Міцна коробка Cavoline Box S сірого кольору

Характеристики продукту
- Елегантний кабельний бокс для зберігання кабелів та 3-контактних подовжувачів
- Гумові кабельні виходи з обох боків для зручного використання та ідеальної циркуляції повітря
- Кришка з практичним круглим отвором для кабелів зарядки мобільного телефону
- Високоякісний вогнестійкий матеріал
- Великі гумові ніжки забезпечують нековзну основу

Опис
Просте та безпечне управління кабелями з CAVOLINE®. Ця серія продуктів включає функціональні засоби для чіткої організації кабелів, що забезпечує більшу безпеку на робочому місці. Візуально привабливий та з різними додатковими перевагами, CAVOLINE® вражає як в офісі, так і вдома.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- Міцна коробка Cavoline Box S сірого кольору
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина виробу | 128 мм |
| З кришкою | Да |
| Кількість в пакованні | 1 шт/упаковка |
| Магнітне кріплення | Немає |
| Позначення типу продукту | Каволін Бокс |
| С полем описания | Немає |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Коробка-органайзер для кабелів |
| Ширина вироби | 246 мм |
| висота продукту | 116 мм |
| самоклейний | Немає |
| із замком | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 090 ₴






