
Диспенсер для кліпс i-Line CHROME, елегантний, магнітний, стабільний, хромований

Характеристики продукту
- Диспенсер для скріпок i-Line CHROME – елегантний, акуратний аксесуар з великою місткістю
- Високоякісна, стабільна та важка конструкція
- Завдяки кільцевому магніту скріпки завжди під рукою та їх легко вийняти
- Легко поповнювати завдяки знімним магнітам
- Високоякісна, стабільна та важка конструкція
- Особливо дбайливо ставиться до меблів завдяки протиковзкій пінопластовій підлозі, що покриває всю поверхню
- Серія i-Line CHROME вражає своїм екстравагантним, сучасним виглядом
- Виразний та стилістично досконалий
- Високий глянець та чіткі лінії створюють сучасний акцент на будь-якому столі.
- Безкомпромісна якість для сучасного офісного середовища
- Справжня приманка для очей
- Дизайн та колір узгоджені з усіма продуктами серії i-Line CHROME
- Зроблено в Німеччині
- Матеріал: високоякісний пластик (ABS), оцинкований
- Зовнішні розміри (Ш x Г x В): 69 x 69 x 70 мм
- Колір: хром;
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HAN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вміст | 1 шт. |
| Глибина продукту | 69 мм |
| З магнітом для тримача | Да |
| Колір | хром чорний |
| Матеріал | Пластик |
| Позначення типу продукту | i-Line ХРОМ |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Контейнер для скріпок |
| Ширина вироби | 69 мм |
| висота продукту | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 670 ₴



