
Діркопробивач Novus Office 025-0266 B265, максимальне налаштування формату: DIN A4, 65 аркушів (80 г/м²) 507013
3 400 ₴
- В наявності
- Код: 507013
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Великий дирокол для папок з оптимальною передачею зусилля для легкого пробивання. З обмежувачем отвору DIN та кнопкою блокування для компактного блокування верхньої секції. Місткість пробивання: 65 аркушів.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Інше: Відстань між отворами 80 мм, діаметр отвору 5,5 мм
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Ваги | 1250 г |
| Відстань між отворами | 80 мм |
| Глибина продукту | 235 мм |
| Діаметр отвору | 5,5 мм |
| Колір | глянсовий сірий, глибокий чорний |
| Кількість перфорованих сегментів | 2 |
| Максимальна кількість аркушів | 65 аркушів (80 г/м2) |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал обмежувальної рейки | пластик |
| Перфорація | 8 см |
| Позначення типу продукту | Б 265 |
| Розміри | (Ш x В x Г) 110 x 90 x 235 мм |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Удари кулаком |
| Тип рекламної продукції | Registraturlocher B 265 |
| висота продукту | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 400 ₴

