
Чохол для компакт-дисків MediaRange BOX75

Характеристики продукту
- Для 200 дисків
- Зовнішній вигляд алюмінію
- З кишенями з ручками

Опис
Архівні футляри MediaRange ідеально підходять для архівування оптичних носіїв, які більше не займають забагато місця та до яких важко дістатися. Нумеровані пакети, виготовлені з антистатичної нетканої тканини, забезпечують достатній захист для кожного з двох носіїв, а описовий покажчик дозволяє легко класифікувати вашу колекцію медіа. Цей елегантний та міцний футляр із блискавкою захищає ваші носії від пилу, бруду та несанкціонованого доступу, а зручна ручка робить його ідеальним для транспортування.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Колір: срібний, алюмінієвий
- Для архівування 200 носіїв даних
- З пронумерованими кишенями з ніжного та антистатичного нетканого матеріалу
- З перезаписаним індексом
- З замком (два ключі в комплекті)
- З ручкою для перенесення.
Коментарі
Дані про розміри стосуються зовнішніх розмірів валізи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вміст | 1 шт. |
| Глибина продукту | 190 мм |
| Колір | Срібло |
| Матеріал | Алюміній |
| Позначення типу продукту | Скриня |
| Розміри | (Ш x В x Г) 301 x 180 x 190 мм |
| Тип продукту | футляр для компакт-диска |
| Ширина вироби | 301 мм |
| висота продукту | 180 мм |
| максимальна місткість сховища | 200 CD/DVD/Blu-ray дисків |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 400 ₴





