
Sigel LH132 LH132 Прозорий настільний тримач для листівок DIN A5 Кількість відділень 3 1 шт. (Ш x В x Г) 175 x 290 x 150 мм 506999
2 540 ₴
- В наявності
- Код: 506999
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Підставка для брошур / підставка для брошур SIGEL, акрил, на 3 відділення, прозора, до формату А5

Характеристики продукту
- Три відділення для формату A5 (148 x 210 мм)
- Глибина заповнення 30 мм
- з інтегрованим обмежувачем ковзання

Опис
Настільний тримач для брошур з трьома відділеннями для контенту формату A5. Високоякісний, кришталево прозорий акрил, товщиною 2,0 мм, поєднує оптичні переваги скла з ударостійкими властивостями пластику, забезпечуючи високу стабільність та стійкість. Кілька настільних тримачів для брошур, навіть різних розмірів, можна з'єднати за допомогою системи паз-шип. Гофрована внутрішня частина основи та вигнута задня поверхня запобігають ковзанню носіїв та забезпечують оптимальну стабільність контенту. Настільний тримач для брошур пропонує простір для глибини заповнення 30 мм. Розміри виробу становлять 175 x 290 x 150 мм (Ш x В x Г).
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вміст | 1 шт. |
| Глибина продукту | 150 мм |
| Застосування до паперового формату | ДИН А5 |
| Количество отсеков | 3 |
| Матеріал | Акрил |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Настільний тримач для брошур |
| Ширина вироби | 175 мм |
| висота продукту | 290 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 540 ₴






