
Sigel acrylic LH118 Прозорий настінний тримач для брошур DIN A4 горизонтальний Кількість відділень 1 1 шт. (Ш x В x Г) 330 x 172 x
2 090 ₴
- В наявності
- Код: 506998
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Настінна акрилова підставка для брошур SIGEL, з 1 відділенням, прозора, для формату А4

Характеристики продукту
- Приваблива настінна підставка для брошур (330x172x55 мм) з високоякісного прозорого акрилу для брошур та інформаційних листів формату А4
- У підставці для брошур можна презентувати журнали, газети, журнали, також у форматі негабаритного розміру (ширина до 322 мм) або складені у форматі А3.
- Глибина заповнення становить 45 мм, похила основа забезпечує легке вилучення буклетів
- Відповідні гвинти, дюбелі та шаблон для свердління в комплекті

Опис
Елегантна презентація для брошур: Цей прозорий настінний тримач для брошур зберігає документи та інформаційні листи, забезпечуючи легкий доступ до них для зацікавлених сторін. Практичний альбомний формат A4 підходить для журналів, газет або щоденників шириною до 322 мм. Ви також можете легко заповнювати складені формати A3 у настінний тримач для брошур. Високоякісний та стійкий акрил поєднує в собі багато переваг: він такий же елегантний, як скло, але водночас легкий та міцний, як пластик. Завдяки сучасному та чіткому дизайну тримач для брошур залишається на задньому плані та ідеально презентує документи. Відділення для брошур має глибину заповнення 45 мм. Похила основа забезпечує легке та зручне виймання вмісту.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Акрил |
| Тип | Підставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіанти | Wand-Prospekthalter A4 quer |
| Вміст | 1 шт. |
| Глибина продукту | 55 мм |
| Застосування до паперового формату | DIN A4 поперек |
| Количество отсеков | 1 |
| Колір | Прозорий |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Настінний тримач брошур |
| Ширина вироби | 330 мм |
| висота продукту | 172 мм |
| можливий настінний монтаж | Да |
| розмір стенда | 483 мм (19 дюймів) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 090 ₴





