
Міцний набір COMBIBOXX A4 XL - 8586 858619 Прозорий тримач для листівок DIN A4 Кількість відділень 5 1 шт. (Ш x В x Г) 242 x 580 x
3 400 ₴
- В наявності
- Код: 506991
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Диспенсер для брошур з 5 відділеннями формату А4 з прозорого пластику та 2 ніжками. Підходить як для настільного, так і для настільного використання! Також підходить для каталогів великого розміру (до 311 x 240 мм).
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вміст | 1 шт. |
| Глибина продукту | 155 мм |
| Застосування до паперового формату | ДИН А4 |
| Количество отсеков | 5 |
| Колір | Прозорий |
| Позначення типу продукту | COMBIBOXX A4 комплект XL |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Тримач листівки |
| Ширина вироби | 242 мм |
| висота продукту | 580 мм |
| можливий настінний монтаж | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 400 ₴

