
Рамка Deflecto Snap, A3
Характеристики продукту
- Висота: 450 мм
Опис
Настінна рамка для кріплення із застібкою та попередньо просвердленими монтажними отворами. Можна використовувати як у портретному, так і в альбомному форматі. Вставки легко замінюються за допомогою інтегрованої передньої панелі, що застібається. Виготовлена з сріблястого анодованого алюмінію зі стирольною задньою панеллю. Розмір: A3, 327 x 450 x 12 мм (Ш x В x Г).
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Сріблястий |
| Стан | Новий |
| Тип | Рамка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вміст | 1 шт. |
| Глибина продукту | 15 мм |
| Застосування до паперового формату | ДИН А3 |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип продукту | Складана рама |
| Ширина вироби | 326 мм |
| висота продукту | 450 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 330 ₴


