  • В наявності
  • Код: 506987
Helit H2352402 H2352402 Кришталево прозора підставка для брошур, висока, формат DIN A4 Кількість відділень 4 1 шт. (Ш x В x Г) 240В наявності
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
підставка для брошур Helit
Характеристики продукту
  • Розміри: 24 x 34 x 19,2 см (Ш x В x Г)
  • Використовуйте для формату паперу: DIN A4 портретна
  • Матеріал: полістирол
  • Колір: кришталево чистий
  • 4 відділення
    Опис
    Дизайн ніжки: L-подібна
    Характеристика
    • Стенди для брошур
    Характеристики
    Користувальницькі характеристики
    Вміст1 шт.
    Глибина продукту192 мм
    Знімні колесаНемає
    Количество отсеков4
    Коліркришталево чистий
    Колір рамипрозорий
    МатеріалПолистирол
    Позначення типу продуктуслужба підтримки
    СтанНове
    Тип продуктуСтенд для брошур
    Тип рекламної продукціїProspektständer the helpdesk
    Ширина вироби240 мм
    висота продукту340 мм