
Міцний FLEXIPLUS 6 A4 1700008061 Тримач для листівок чорний DIN A4 Кількість відділень 6 1 шт. (Д x Ш x В) 247 x 247 x 745 мм
2 880 ₴
- В наявності
- Код: 506986
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Набір диспенсерів для брошур формату А4. Складається з шести диспенсерів для брошур.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вміст | 1 шт. |
| Глибина продукту | 100 мм |
| Довжина виробу | 247 мм |
| Застосування до паперового формату | ДИН А4 |
| Количество отсеков | 6 |
| Колір рами | чорний |
| Матеріал | Полистирол |
| Позначення типу продукту | ФЛЕКСІПЛЮС 6 |
| Позначення типу форми штатива | ФЛЕКСІПЛЮС 6 |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Тримач листівки |
| Тип рекламної продукції | Prospekthalter FLEXIPLUS 6 |
| Ширина вироби | 247 мм |
| висота продукту | 745 мм |
| можливий настінний монтаж | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 880 ₴

