
Magnetoplan® Магнітна панель 5 x 100 см (Ш x Д) сталь, пластикове покриття, білий колір 10 шт.

Характеристики продукту
- Самоклеючий
- Матеріал: Сталь, пластикове покриття
- Колір: білий
- 10 шт./упаковка

Опис
Самоклеюча біла магнітна смужка для кріплення картин, фотографій, планів, нотаток за допомогою магнітів.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Магнітна смуга
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Magnetoplan |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вміст | 10 шт. |
| Довжина виробу | 100 см |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Stahl, kunststoffbeschichtet |
| Позначення типу продукту | магнітованда |
| Тип продукту | Магнітна смуга |
| Тип рекламної продукції | Magnetleiste magnetowand |
| Ширина вироби | 5 см |
| самоклейний | Да |
| Сила | 0,5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 670 ₴











