Бездротова миша Logitech M705

Характеристики продукту
- Компактна 8-кнопкова лазерна миша з роздільною здатністю 1000 dpi
- Надшвидка прокрутка для швидкого гортання документів та вебсторінок
- Розроблено для зручності вашої руки, з кнопкою, що керується великим пальцем
- Термін служби батареї до 3 років

Опис
Бездротова миша Logitech® M705 із надзвичайно тривалим часом роботи від батареї. Вона споживає значно менше енергії, ніж інші аналогічні бездротові миші, тому батарея працює майже три роки*. Приймач настільки малий, що може залишатися підключеним до вашого ноутбука, навіть коли ви його носите — миша завжди готова до використання. Завдяки надшвидкій прокрутці ви можете швидко перегортати довгі документи та веб-сторінки одним поворотом колеса прокрутки. Лазерне відстеження забезпечує плавне, чуйне та точне відстеження, а дизайн для правшів позиціонує вашу руку в природному, комфортному положенні.
Характеристика
- вимикач увімкнення/вимкнення
- Функція енергозбереження
- Зручні ручки
- Сумісний з Mac
- Колесо прокручування MicroGear
- Програмовані кнопки
- Перемикач програм
Комплект поставки
- Бездротовий приймач Unifiing
- 2 батарейки типу АА
- Інструкція.
Коментарі
* Потрібне встановлення програмного забезпечення.
**Термін служби батареї залежить від використання та умов навколишнього середовища.**
- Bluetooth® — це всесвітньо зареєстрована торгова марка Bluetooth SIG, Inc.

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Системні вимоги
- Підключення до Інтернету для завантаження програмного забезпечення. USB-порт. Потрібен пристрій із підтримкою Bluetooth® Low Energy та клавіатури (Bluetooth HID). Windows 10®. Windows 11®. Linux®. Chrome™ OS. macOS™ X 10.10 або пізнішої версії.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Стан | Новий |
| Тип | Миша |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | USB |
| Ваги | 0,187 |
| Глибина продукту | 109 мм |
| Джерело живлення | 2 батарейки типу АА (у комплекті) |
| Кількість кнопок | 8 |
| Потужність заряджання (макс.) | 1 В |
| Потужність заряджання (мін.) | 1 В |
| Підтримувані операційні системи | Вікна |
| Роздільна здатність сенсора | 1000 точек на дюйм |
| Тип датчика | Лазер |
| висота продукту | 42 мм |
| Зв'язок | USB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 090 ₴












