
USB-миша Logitech M500S

Характеристики продукту
- Надшвидке прокручування
- Оптичний сенсор з роздільною здатністю 400 - 4000 dpi
- М'які боки та натуральний дизайн
- Кнопки «Вперед» та «Назад»
- Підключи та працюй через USB
- Для правшів
Опис
Дротова миша Logitech® M500S забезпечує надшвидке прокручування для підвищення продуктивності. Практично безтертячне колесо прокручування дозволяє швидко перегортати довгі документи та веб-сторінки одним рухом. Або перемкніться в режим точного прокручування для рядкового переміщення по списках, слайдах, зображеннях і меню. Оптичний сенсор до 4000 dpi перевершує оптичні миші. Плавніше сканування практично на будь-якій поверхні. М’які боки та природний дизайн забезпечують краще зчеплення та контроль. Легко переміщайтеся по веб-сторінках і фотоальбомах за допомогою кнопок «Далі» та «Назад». Технологія Plug-and-play USB: просто підключіть мишу.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Коментарі
Не працює на склі чи дзеркалах
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Системні вимоги
- Windows® 7, Windows® 8, Windows® 10 або пізнішої версії
- Mac OS X 10.12 або пізнішої версії
- ОС Chrome™
- Ядро Linux® 2.6 або пізнішої версії
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип | Миша |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | USB |
| Ваги | 145 г |
| Глибина продукту | 42 мм |
| Джерело живлення | USB (вбудований) |
| Довжина кабелю | 1,80 м |
| Кількість кнопок | 7 кнопок |
| Потужність заряджання (макс.) | 1 В |
| Потужність заряджання (мін.) | 1 В |
| Підтримувані операційні системи | Вікна |
| Роздільна здатність сенсора | 4000 точек на дюйм |
| Тип датчика | оптичний |
| висота продукту | 126 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 880 ₴



