
Perixx Peripad-501, чорний

Характеристики продукту
- Сенсорна панель, чорна
- Розміри: 86 x 75 x 11 мм
- Функція одним дотиком: прокручування зображення

Опис
PERIPAD-501 II – це зовнішній тачпад, який керує функціями миші. Він підтримує мультитач, тобто такі функції, як прокручування, перетягування, подвійне клацання та масштабування, можливі за допомогою тачпада. Він також має дві кнопки для клацання лівою та правою кнопкою миші. Просто підключіть тачпад до USB-порту вашого комп’ютера або ноутбука та почніть одразу без встановлення будь-якого програмного забезпечення.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- Сенсорна панель.

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Системні вимоги
- Windows® XP, Vista, 7, 8 та 10
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | USB |
| Ваги | 0,096 |
| Глибина продукту | 75 мм |
| Довжина виробу | 0,000 мм |
| Довжина кабелю | 1,60 м |
| Кількість кнопок | 2 |
| Тип ергономічного дизайну | лівшаправша |
| Тип передавання даних | USB |
| Тип продукту | Сенсорна панель |
| Функція бездротового заряджання | Немає |
| Ширина вироби | 86 мм |
| висота продукту | 11 мм |
| Зв'язок | USB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 540 ₴







