
Довіртеся ергономічній миші Bayo II USB-A

Характеристики продукту
- Тип передачі: USB-A
- 6 кнопок
- Ергономічний
- Тихі клавіші
- Вбудоване колесо прокручування
- Підходить для правшів
- Роздільна здатність сенсора: 800 dpi, 1200 dpi, 1600 dpi, 2400 dpi

Опис
Ергономічна миша з оптимальним вертикальним кутом для меншого навантаження на зап'ястя.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- Довіртеся ергономічній USB-миші Bayo II
Коментарі
Функціональність бічних кнопок може відрізнятися залежно від вашої операційної системи.

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Системні вимоги
- Windows 10
- Windows 11
- macOS 12
- macOS 13
- macOS 14
- ОС Chrome
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип | Миша |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | USB-A |
| Ваги | 121 г |
| Глибина продукту | 120 мм |
| Довжина кабелю | 150 см |
| Кількість кнопок | 6 кнопок |
| Підтримувані операційні системи | Chrome OSmacOSWindows |
| Роздільна здатність сенсора | 800 точек на дюйм1200 точек на дюйм1600 точек на дюйм2400 точек на дюйм |
| Тип ергономічного дизайну | правша |
| Тип передавання даних | USB |
| Тип продукту | Ергономічна миша |
| Характеристики пристрою введення | Ергономічний, тихі клавіші, вбудоване прокручування |
| Ширина вироби | 77 мм |
| висота продукту | 73 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 540 ₴








