
Бездротова миша Perixx Perm-719

Характеристики продукту
- Ергономічна вертикальна миша для маленьких та середніх рук
- Мовчазний КЛІК, майже безшумний
- Кнопка dpi дозволяє налаштувати швидкість курсора миші
- Бездротове з'єднання 2,4 ГГц
- Сумісний з Windows® XP, Vista, 7, 8, 10 або пізнішої версії

Опис
Мініатюрна за розміром, але з великою потужністю, PERIMICE-719 — це перша вертикальна миша Perixx, яка ідеально підходить для невеликих рук. Це забезпечує легкий доступ до всіх кнопок та ергономічне відчуття: вигнутий дизайн та додаткове зусилля допомагають запобігти RSI та полегшують використання миші рукою або тенісною рукою. Миша також ідеально підходить для середніх та великих рук (наприклад, під час подорожей або перенесення сумки).
Кнопка DPI дозволяє легко налаштувати чутливість миші. Миша має загалом шість кнопок: клацання лівою кнопкою миші, прокручування (клацання), кнопку DPI та кнопку вперед/назад для навігації веббраузером. Крім того, її можна повністю вимкнути за допомогою перемикача ввімкнення/вимкнення.
Миша має тихе клацання та зручну, гладку поверхню для оптимального захоплення. Вона виглядає елегантно та стильно не лише під час подорожей, але й на робочому місці.
Ми рекомендуємо використовувати Windows® XP, Vista, 7, 8, 10 або пізнішу версію.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Кнопка DPI дозволяє легко налаштувати чутливість миші. Миша має загалом шість кнопок: клацання лівою кнопкою миші, прокручування (клацання), кнопку DPI та кнопку вперед/назад для навігації веббраузером. Крім того, її можна повністю вимкнути за допомогою перемикача ввімкнення/вимкнення.
Миша має тихе клацання та зручну, гладку поверхню для оптимального захоплення. Вона виглядає елегантно та стильно не лише під час подорожей, але й на робочому місці.
Ми рекомендуємо використовувати Windows® XP, Vista, 7, 8, 10 або пізнішу версію.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Коментарі
Доставка НЕ включає батарейки.

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Стан | Новий |
| Тип | Миша |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | USB |
| Ваги | 102 г |
| Глибина продукту | 105 мм |
| Кількість кнопок | 6 кнопок |
| Роздільна здатність сенсора | 1600 точек на дюйм |
| Тип датчика | оптичний |
| Тип ергономічного дизайну | правша |
| Тип передавання даних | радіо |
| Тип продукту | Ергономічна миша |
| Характеристики пристрою введення | Ергономічний |
| Ширина вироби | 67 мм |
| висота продукту | 58 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 090 ₴






