
Характеристики продукту
- Килимок для миші зі зручною та підтримуючою підставкою для зап'ястя.
- Гелева подушечка повторює природну форму вашого зап'ястя та руки, забезпечуючи комфортне прокручування та натискання.
- Вентиляційні канали зберігають ваші руки прохолодними та сухими.
- М'яку поверхню легко чистити.
- Дует: стильне двоколірне поєднання.
Опис
Килимок для миші зі зручною та підтримуючою підставкою для зап'ястя
Гелева подушечка повторює природну форму вашого зап'ястя та руки, забезпечуючи комфортне прокручування та натискання.
Вентиляційні канали зберігають ваші руки прохолодними та сухими
М'яку поверхню легко чистити
Дует: стильне двоколірне поєднання
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Гелева подушечка повторює природну форму вашого зап'ястя та руки, забезпечуючи комфортне прокручування та натискання.
Вентиляційні канали зберігають ваші руки прохолодними та сухими
М'яку поверхню легко чистити
Дует: стильне двоколірне поєднання
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вміст | 1 шт. |
| Глибина продукту | 25 мм |
| Розміри | (Ш x В x Г) 182 x 240 x 25 мм |
| Тип продукту | Килимок для миші |
| Функція бездротового заряджання | Немає |
| Ширина вироби | 182 мм |
| висота продукту | 240 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 110 ₴


