
Килимок для ігрової миші HyperX Pulsefire (XL)

Характеристики продукту
- Обробка плоских країв для запобігання розтріскуванню
- Міцна поверхня, спеціально адаптована для точності
- Комфорт і стабільність
- Доступний у багатьох розмірах

Опис
Ігровий килимок для миші HyperX Pulsefire Mat міцний і забезпечує точне відстеження завдяки спеціально оптимізованій поверхні та гладкій обробці країв. З нековзною гумовою основою та зручною підкладкою він забезпечує ще кращий та комфортніший ігровий досвід. Гладка поверхня забезпечує плавне ковзання миші та її можна легко згорнути для транспортування та компактного зберігання. Килимок Pulsefire доступний у різних розмірах, щоб підійти до будь-якого стилю гри та простору.
Безшовне оздоблення країв стійке до зносу.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Безшовне оздоблення країв стійке до зносу.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HyperX |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вміст | 1 шт. |
| Глибина продукту | 420 мм |
| Матеріал | полотно гумове |
| Розміри | (Ш x В x Г) 900 x 3 x 420 мм |
| Тип продукту | Килимок для миші |
| Функція бездротового заряджання | Немає |
| Ширина вироби | 900 мм |
| висота продукту | 3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 300 ₴





