Опис
Це найнадійніша комбінація миші та клавіатури, яку ви коли-небудь бачили. Тепер ви отримуєте 12 модернізованих мультимедійних клавіш, які роблять вашу роботу ефективнішою.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Інтерфейс | USB |
| Виробник | German |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип | Клавіатура + миша |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 500 г |
| Вміст | 1 шт. |
| Глибина продукту | 17,44 см |
| Під'єднання приймача | Дріт |
| Розміри | (Ш х В х Г) 46,5 х 2,35 х 17,44 см |
| Тип ергономічного дизайну | лівшаправша |
| Тип клавіатури | Німецький, QWERTZ |
| Тип передавання даних | дротовий USB |
| Тип продукту | Комплект клавіатура, миша |
| Ширина вироби | 46,5 см |
| висота продукту | 2,35 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 090 ₴


