
Комплект бездротової клавіатури та миші Tilles - білий

Характеристики продукту
- Комплект клавіатури та миші, бездротовий, білий

Опис
Бездротовий та безшумний комплект клавіатури та миші, що забезпечує комфортну роботу протягом багатьох годин;
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Опис цього товару було перекладено автоматично.

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 546 г |
| Вміст | 1 шт. |
| Глибина продукту | 136 мм |
| Розміри | (Ш x В x Г) 422 x 37 x 136 мм |
| Тип клавіатури | Німецький, QWERTZ |
| Тип передавання даних | бездротовий USB |
| Тип продукту | Комплект клавіатура, миша |
| Ширина вироби | 422 мм |
| висота продукту | 37 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 120 ₴






