
PERIBOARD-317 R DE B

Характеристики продукту
- Дротова клавіатура DE з підсвічуванням та круглими клавішами

Опис
Дротова USB-клавіатура з підсвічуванням Perixx PERIBOARD-317R - Великі літери - Триколірне світлодіодне підсвічування - Стильні круглі клавіші - Розкладка DE QWERTY
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Системні вимоги
- Вікна;
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | German |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип | Клавіатура |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 600 |
| Глибина продукту | 129 мм |
| Джерело живлення | USB (кабель у комплекті) |
| Тип клавіатури | Німецький, QWERTZ |
| Тип передавання даних | дротовий |
| Тип продукту | Клавіатура |
| Характеристики пристрою введення | Підсвітка |
| Ширина вироби | 440 мм |
| висота продукту | 31 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 670 ₴








