
ПЕРІБОАРД-326 ПЛ

Характеристики продукту
- Дротова клавіатура Mini DE з підсвічуванням

Опис
Дротова міні-клавіатура Perixx PERIBOARD-326 з білим підсвічуванням та плоскими клавішами
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Системні вимоги
- Вікна;
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Інтерфейс | USB |
| Виробник | German |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип | Клавіатура |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 380 г |
| Глибина продукту | 138 мм |
| Джерело живлення | USB (кабель у комплекті) |
| Довжина кабелю | 1,50 м |
| Підтримувані операційні системи | Вікна |
| Тип клавіатури | Німецький, QWERTZ |
| Тип передавання даних | дротовий |
| Тип продукту | Клавіатура |
| Характеристики пристрою введення | Підсвітка |
| Ширина вироби | 276 мм |
| висота продукту | 15 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 090 ₴




